nacházíte se > Novinky


Příprava nového webu přidáno 17. listopadu 2016

Pomalu ale jistě připravujeme nový vzhled stránek.
Můžete se těšit na stránky, které budou optimalizovány pro i mobilní zařízení. Plánované vypuštění je na začátku roku 2017.

Nové fotky přidáno 28. září 2014

Do fotogalerie byly přidány nějaké nové fotky. Prohlédněte si jestli se tam najdete :-)

Novinky v aparatuře přidáno 13. listopadu 2013

Inovace a zlepšování jsou potřeba. Proto jsem pořídil pár novinek ke svému vybavení. Jedná se hlavně o DJ mixpult CITRONIC ULTIMA SM-FX400 a světelný efekt BEAMZ LED Double Derby DMX.
Samozřejmostí je, že si tohle můžete zapůjčit, v případě zájmu využijte stránku kontakt

Svatba Martinákovi Nivnice přidáno 20. srpna 2013

Sice trošičku později, ale fotky ze svatby Katky a Michala Martinákových, kteří si řekli své ANO 3.srpna 2013 v Nivnici si můžete prohlédnout zde.

Oficiální Facebook přidáno 27. června 2013

Kdo dnes není na Facebooku, jako by neexistoval. Proto jsem zřidil i oficiální Facebook stránky. Ale nebojte se, i zde budou přibývat novinky a fotky.

Svatba Popovice přidáno 16. června 2013

V sobotu 15.6.2013 jsem hrál na svatbě v Amfíku v Popovicích. Přináším pár fotek, co jsem stihl vyfotil. shlédnout

Položte mi otázku přidáno 07. května 2013

Chcete mi položit nějakou otázku přímo na tělo? V kontaktech najdete odkaz na stránku, na které Vám velmi rád na Vaše případné otázky odpovím.

Aquapark Delfín Uherský Brod přidáno 28. dubna 2013

V sobotu 27.4.2013 jsem ozvučoval a moderoval plavecké závody v Aquaparku Delfín v Uherském Brodě. Soutěž byla pojata jako mezinárodní. Byli zde soutěžící z různých koutů České republiky(např. Brno, Šumperk, Zlín atd.) i Slovenska(Senica, Povážská Bystrica). V dopoledních hodinách proběhla první polovina závodu. Pak následovala přibližně dvouhodinová přestávka na oběd, kterou jsem vyplnil hraním písniček na přání, po níž měli závodníci 30minut na rozplavání a následně soutěž pokračovala. Bohužel z časových důvodů se musela jedna disciplína zrušit. Všem závodníkům gratuluji k jejich úspěchům a přeji mnoho zdaru v jejich činnosti. Pár fotografií nalezenete i v galerii. DJ Tommy

Fotky z Tropicu přidáno 02. dubna 2013

V galerii najdete fotky z Velikonoční sobotní párty na Tropicu v Uherském Brodě.

Reference přidáno 25. března 2013

Pokud Vás zajímá, kde jsme se mohli setkat, tak jsem pro Vás připravil stránku s referencemi. K velkému množství odehraných a odzvučených akcí jsou zde vypsány jen vybrané od roku 2011.

DOD Sklárny Květná přidáno 13. března 2013

V sobotu 9.února proběhl Den otevřených dveří v Moravských sklárnách ve Květné. Jak to probíhalo se můžete podívat na fotkách

Fotky z párty přidáno 10. března 2013

Přidali jsme fotky z párty na EuroClubu v Hluku. Prohlédnout si je můžete zde

Spuštění nových stránek přidáno 09. března 2013

K datu 9.3.2013 jsme vypustili do světa novou podobu stránek www.tommyit.eu . Prosíme buďte trpěliví, ještě dolaďujeme detaily. Děkujeme